Teenuste hinnakiri

TreeningHinnad
UUS! individuaaltreening Skype’is (1-2 in) *20€/kord
“Kehaga sõbraks” veebis T ja N kl 18:00 **5€/kord
Eakate võimlemine E ja N kl 12:00 ***3€/kord

*Individuaaltreening – tahaksid kodus treenimisega alustada, aga ei tea kuidas? Milliseid harjutusi valida, millistele lihasgruppidele, kui palju, kui kaua? Tahaksid sõbranna, elukaaslase, tütre või ema ka kampa võtta? Võtke Liikumisstuudioga ühendust, vestleme ja arutame eesmärke ning leiame ühise lahenduse.

**Kehaga sõbraks on 7. jaanuarist 30. aprillini (2020.a) kestev loengu- ja treeningsari mis on loodud inimestele, kes ei armasta klassikalisi rühmatreeninguid, sooviksid olla paremas vormis, kuid ei oska kusagilt alustada, ning sooviksid saada rohkem taustateadmisi inimkeha ja tervise osas. Igal nädalal toimub kaks treeningut ning teisipäeviti eelneb treeningule ka lühiloeng (15-20 min). Loengutes räägime lühidalt ja konkreetselt lihastreeningust, toitumisest, motivatsioonist, kaalukaotusest ja paljust muust. Hooaeg algab väiksema koormusega, et keha jõuaks harjuda, ning treeningu raskust suurendame iga kuu progresseeruvalt. Treeningud algavad mõnusa põhjaliku soojendusega, järgneb jõutreening ning trenni lõpus arendame painduvust.

Grupiga võib ühineda ka jooksvalt hooaja vältel!

***Eakate võimlemine eesmärk on elukvaliteedi säilitamine ja parendamine vanemas eas. Jõukohaste harjutuste abil säilitame ja arendame liigesliikuvust ning treenime lihasjõudu, tasakaalu ja koordinatsiooni, mis aitavad ennetada kukkumisi ning suurendavad turvatunnet liikumisel. Eakate treeningrühmal ei ole ülemist ega alumist vanusepiiri – võimlemine on mõeldud kõigile, kes soovivad end hoida aktiivse, liikuva ja tervena, kuid soovivad seda teha rahulikus tempos ning madala intensiivsusega. Valdav osa treeningust toimub püsti, harjutusi sooritame ka tooli abiga ning matil.

Kohtumiseni!